środa, 6 sierpnia 2014

Z kokardą

Popularne motywy na wakacje? Kokarda zdecydowanie góruje nad innymi. Ubrania, akcesoria, dodatki, kosmetyki zdobione są uroczymi kokardkami i wywołują uśmiech na twarzy. Na szczęście nie jest to ozdoba zarezerwowana wyłącznie dla małych dziewczynek. Kokardy pojawiają się również w ślubnych stylizacjach i dodają czaru niejednej pannie młodej.
Więcej o nowościach.
Reklama najnowszego zapachu Bonbon duetu Viktor & Rolf mnie osobiście zachwyca. Nieco prowokacji osiągniętej za pomocą udziału modelki Edity Vilkeviciute w promocji zapachu jest zabiegiem celowym sprawiającym, że niejedna z nas pobiegła do perfumerii by kupić szklaną fuksjową kokardkę. Motyw znajdziemy również w buteleczkach z zapachami Miss Dior Blooming Bouquet - reklamowany przez Natalie Portman oraz TOUS - hiszpańskiej marki tworzącej biżuterię, torebki i zapachy. Flakoniki są minimalistyczne i kryją świetne kompozycje zapachowe.

A jak motyw kokardy nie przypadnie do gustu….? :) Nic straconego. Polecam sukienkę w wąsy. Z przymrużeniem oka. Rewelacyjna propozycja od Niumi!
 
                                                                                                                                                    by Basia 1 komentarz:

  1. l absolutely fell in love with your blog, following you!<3
    Make sure you also check out my blog and follow me as well.

    http://fashionableperfection.blogspot.nl/

    Love John Setrodipo

    OdpowiedzUsuń