środa, 30 lipca 2014

Mint. Yellow. Summer. Holiday.


Lipiec prawie za nami. Ale to wcale nie oznacza Kochani, że skończyło się lato. Wręcz przeciwnie. Przed nami 31 dni sierpnia i mam nadzieję, że wrzesień też nas trochę porozpieszcza pogodą. Dlatego chciałabym przypomnieć, że oprócz nieśmiertelnych czerni i bieli, latem królują kultowe pastele. Dla mnie wybór odcieni na lato jest prosty. Miętowy i żółty :) Poniżej kilka propozycji w wakacyjnych kolorach. W kolekcji Jacoba się zakochałam. Żadna tajemnica :) Kibicowałam Jakubowi Bartnikowi podczas pierwszej polskiej edycji Project Runway i jego wygrana nie była dla mnie zaskoczeniem. Ma świetne wyczucie stylu. W 100 % trafia w gust pewnych siebie kobiet. 
Poza kolekcją Jacoba warto zwrócić uwagę na wyprzedaże w sieciówkach. W Mohito i Kazar jest jeszcze szansa na upolowanie jakiegoś skarbu w dobrej cenie.Torebek projektu Sabriny Pilewicz, a także Joanny Przetakiewicz nie muszę chyba szczególnie polecać. Kolekcje z wyczuciem, prostotą i niewymuszoną elegancją. Na każdy dzień tygodnia. Dodają klasy.
Moje odkrycie? Misstery. Miętowa kokarda. Oceńcie sami. Ja jestem pewna, że niejednokrotnie dzieła Misstery pojawią się w roli inspiracji na naszym blogu.
                                                                                                                        
                                                                                                                                                                  by Basia1 komentarz: