wtorek, 10 czerwca 2014

Accessories for Brides

Sezon ślubów w pełni :) Suknie długie, krótkie, w stylu retro, vintage, romantyczne i oryginalne… tak szeroki wybór kreacji sprawia, że dobór kosztowności wymaga poważniejszego zastanowienia. Ale czy biżuteria ślubna powinna być wyłącznie tradycyjna? Oczywiście, że nie. Przeglądając oferty biżuterii zarówno sławnych projektantów, jak i popularnych sieciówek wybrałam kilka, moim zdaniem wartych zatrzymania się na chwilę pomysłów. 

Dodatki dobieramy przede wszystkim do nas samych. Jeżeli na co dzień lubimy nowoczesną biżuterię, za pomocą której chcemy zwracać uwagę to dlaczego mamy z niej rezygnować w tym najważniejszym dla nas dniu? Mnie osobiście ujęła bajeczna propozycja z pokazu Chanel wiosna – lato 2014, dwie perły tworzące naszyjnik, niektórzy pewnie określą go jako obrożę i nie zyska ich sympatii, ale dla mnie ma wyjątkowy urok. Podobne inspiracje znajdziemy w Zarze, naszyjnik i bransoleta do kompletu idealnie uzupełnią look Panny Młodej. Ale to nie wszystko. Biżuterię z pereł oraz w kształcie obróżek znajdziemy także w aktualnej propozycji Mohito. Polecam na co dzień i od święta.
A dla wielbicielek naszyjników z kamieni wybrałam dwa z Top Secret. Dla odważniejszych mogą stanowić nietypowe, lecz świeże i warte ryzyka propozycje do sukien ślubnych.

                                                                                                                        by Basia

1 komentarz: