czwartek, 1 maja 2014

Punkt widzenia projektantki z Project Runway - Arlety Koczorowskiej


Bez pasji nie jest możliwe osiągnięcie sukcesu. Konsekwencją w dążeniu do celu wykazuje się jedna z uczestniczek modowego telewizyjnego show „Project Runway”. Projekty Arlety Koczorowskiej przedstawione w dniu 25 kwietnia podczas pokazu kolekcji we wnętrzach stylowego Eurohotelu w Swarzędzu ujęły gości prostotą i elegancją. Na spotkanie projektantka przygotowała kolekcje: ślubną, wieczorową oraz Sport Casual.
Wśród propozycji ślubnych dominowała klasyka w tradycyjnej bieli. Doskonale było widać, że temat kreacji na najważniejszy w życiu każdej kobiety dzień artystka ma w pełni opanowany. Długie, romantyczne suknie, również w stylu greckim, są uroczą perełką tej kolekcji. Intrygująca okazała się kolekcja wieczorowa, w której nie zabrakło połączenia bieli i czerni, ale także błękitu i różu. Mnie osobiście najbardziej urzekła suknia do ziemi w czarno – białe pasy, idealna na wielkie wyjście, a dla odważnych przedstawicielek płci pięknej niezwykła propozycja na ślub kościelny i cywilny. Najjaśniejszą gwiazdą wieczoru była córka projektantki prezentująca czarną, bogatą w przezroczystości, suknię mającą okazję reklamować markę Koczorowska na czerwonym dywanie w Cannes!

Ogromne zainteresowanie wzbudziły zaprezentowane ubrania z kolekcji Sport Casual. Propozycja projektantki okazała się tak atrakcyjna, że dostępne podczas pokazu modele sukienek po prostu znikały z wieszaka. W tym momencie muszę wspomnieć o sukience uszytej z materiału w motyle, na którą miałam ogromny apetyt i oczywiście okazało się, że nie tylko ja… suknia zdążyła trafić do innych rąk. Gratuluję nowej właścicielce zakupu ;)
Jak na idealnie przygotowany pokaz przystało, nie zabrakło występów artystycznych. Swój talent po raz kolejny objawiły: uczestniczka telewizyjnego programu muzycznego „Bitwa na głosy” swarzędzanka Patrycja Michalczak oraz poznańska grupa taneczna FITART. Brawo.
Prezentacja kolekcji została połączona z akcją charytatywną na rzecz małej mieszkanki Swarzędza Nikoli Kubiak zmagającej się od kilku lat z nowotworem złośliwym. Kolejny, znakomity przykład wykorzystania eventu w celu pomocy potrzebującym.Wrażenia po pokazie? Myślę, że pomimo znacznego doświadczenia zawodowego, dzięki uczestnictwie w „Project Runway” i szyciu ubrań z prawdziwą pasją to dopiero początek ważnej kariery i niejednokrotnie zobaczymy propozycje Arletty w modzie codziennej na naszych ulicach i w show biznesie.

 
A dla naszych wiernych wielbicielek mody – czytelniczek bloga - udało się otrzymać kupon rabatowy -20% na usługę w pracowni Arlett oraz zakupy w sklepie internetowym ważny do dnia 30.09.2014 r.!Zachęcamy! 

                                                                                                                          Post by Basia

2 komentarze: